Commissies

SENIOREN – COMMISSIE VOETBALTECHNISCHE ZAKEN

Rick De Vreeden
Commissiecoördinator
Tel.: 06-1499 6099
E-mail: rickdevreeden@gmail.com

Bart Soetens
Wedstrijdsecretaris
Tel.: 06-2153 1985
E-mail: soleva@home.nl

Jeremy van Wissen
Trainer Senioren 1
Tel.: 06-1427 1821
E-mail: Jeremyvanwissen@hotmail.com 

Vacature
Trainer Senioren 2

Pascal Sparla
Leider Senioren 3
Tel.: 06-2124 1620
E-mail: phwsparla@gmail.com

Fred Loozen
Trainer Dames
Tel.: 06-1231 0128
E-mail: fredloozen@hotmail.com

SENIOREN – COMMISSIE COMMUNICATIE, PR & SPONSORING

Herman Wehkamp
Commissiecoördinator
Tel.: 06-1547 8669
E-mail: hermanwehkamp@home.nl

Thijs Jussen
Commissielid
Tel.: 06-5103 4569
E-mail: m.jussen1@kpnplanet.nl

Marcel Bold
Webmaster
Tel.: 06-4850 9561
E-mail: webmaster@roodgroenlvc01.nl

SENIOREN – COMMISSIE ACTIVITEITEN

Pascal Sparla
Commissiecoördinator
Tel.: 06-2124 1620
E-mail: phwsparla@gmail.com

Bora Uludag
Commissielid
Tel.: 06-4117 9684
E-mail: vaalsrules@msn.com

Dennis Wolf
Commissielid
Tel.: 06-2951 8402
E-mail: dennis_wolf@hotmail.com

Linn Staps
Commissielid
Tel.: 06-8321 2899
E-mail: linnstaps@gmail.com

Roger Sparla
Commissielid
Tel.: 06-5322 4996
E-mail: r.sparla@planet.nl

Samantha Geelen
Commissielid
Tel.: 06-2430 8128
E-mail: samantha.wierts@home.nl

JEUGD – COMMISSIE VOETBALTECHNISCHE ZAKEN

Roland Savelberg
Commissiecoördinator
Tel.: 06-1013 1781
E-mail: rsavelberg68@gmail.com

Dan Drielsma
Wedstrijdsecretaris
Tel.: 06-1920 2224
E-mail: d.drielsma@home.nl

René Deckers
Commissielid
Tel.: 06-1450 7025
E-mail: rhhdeckers@home.nl

JEUGD – COMMISSIE COMMUNICATIE, PR & SPONSORING

Simon Geerkens
Commissiecoördinator
Tel.: 06-4250 8384
E-Mail: sgeerkens@home.nl

René Deckers
Commissielid
Tel.: 06-1450 7025
E-mail: rhhdeckers@home.nl

Marcel Esser
Webredacteur
Tel.: 06-2959 4906
E-mail: es.cel@kpnmail.nl

JEUGD – COMMISSIE ACTIVITEITEN

Simon Geerkens
Commissiecoördinator
Tel.: 06-4250 8384
E-mail: sgeerkens@home.nl

Vivian Pelzer
Commissielid
Tel.: 06-4663 1002
E-mail: v.pelzer93@gmail.com


Facebook