Bestuur

ALGEMEEN BESTUUR

Patrick Volders
Crisismanager / Algemeen voorzitter
Tel.: 06-4604 6068
E-mail: p.volders@abcvaals.nl

 

Thijs Jussen
Accommodatiebeheer
Tel.: 06-5103 4569
E-mail: m.jussen1@kpnplanet.nl

 

Björn Geelen
Voorzitter afdeling senioren
Tel.: 06-4938 9893
E-mail: bjorngeelen@outlook.com

 

Roland Savelberg
Voorzitter afdeling jeugd
Tel.: 06-1013 1781
E-mail: rsavelberg68@gmail.com

 

BESTUUR AFDELING SENIOREN

Björn Geelen
Voorzitter & Penningmeester a.i.
Tel.: 06-4938 9893
E-mail: bjorngeelen@outlook.com

 

Rick De Vreeden
Cie Voetbaltechnische Zaken
Tel.: 06-1499 6099
E-mail: rickdevreeden@gmail.com

 

Gaby Spierts
Secretaris
Tel.: 06-1895 3506
E-mail: gabyspierts@hotmail.com

 

Herman Wehkamp
Cie Communicatie, PR & Sponsoring
Tel.: 06-1547 8669
E-mail: hermanwehkamp@home.nl

 
     

Pascal Sparla
Cie Activiteiten
Tel.: 06-2124 1620
E-mail: phwsparla@gmail.com

 

BESTUUR AFDELING JEUGD

Roland Savelberg
Voorzitter
Tel.: 06-1013 1781
E-mail: rsavelberg68@gmail.com

 

Roland Savelberg
Cie Voetbaltechnische Zaken
Tel.: 06-1013 1781
E-mail: rsavelberg68@gmail.com

 

René Wauben
Secretaris
Tel.: 06-1103 5699
E-mail: rhjwauben@ziggo.nl

 

Roland van Delden
Cie Communicatie, PR & Sponsoring
Tel.: 06-2157 6049
E-mail: rdelden@home.nl

 

Raymond Winkens
Penningmeester
Tel.: 06-2197 4560
E-mail: rwinkens@ar-administratie.nl

 

Simon Geerkens
Cie Activiteiten
Tel.: 06-4250 8384
E-mail: sgeerkens@home.nl

 

Klik hier voor de volledige organisatiestructuur incl. de commissies en functionarissen: Organisatiestructuur Rood Groen LVC’01


Facebook